Překlady do ukrajinštiny a ruštiny

Rodinná firma s dlouholetou tradicí

Překlady do ukrajinštiny/ruštiny od kvalifikovaných rodilých mluvčích

Překládáme do ukrajinštiny a ruštiny již více než 20 let

OBJEDNAT PŘEKLAD

Kalkulace překladu on-line


Odhad ceny konečného textu

Zde můžete on-line zjistit odhadovanou cenu konečného textu (objem konečného textu v ruštině je přibližně o 14 % a v ukrajinštině o 10 % větší, než originál v češtině). Jak na to?

1. možnost — zkopírovat a vložit text

Cenu konečného textu nejlépe zjistíte tak, že ho zkopírujte a vložíte do níže uvedeného pole. Při tom se z textu odstraní všechny nadbytečné mezery, které se v něm mohou objevit, a cena překladu do ruštiny a ukrajinštiny se spočítá zvlášť. Zobrazí se také počet znaků včetně mezer, počet slov a počet normostran.

2. možnost — vložit počet znaků

  • Ve Wordu 2003 můžete zjistit následujícím způsobem: v nabídce Nástroje vyberte Počet slov. V okýnku pak naleznete Znaky (včetně mezer).
  • Ve Wordu 2007 a výše klikněte na kartě Revize ve skupině Kontrola pravopisu na Počet slov. Zobrazí se Vám stejné okénko jako ve Wordu 2003. Také můžete toto okénko vyvolat dvojklikem na Slova: na liště dole vlevo.
MS Word 2003

MS Word 2003

MS Word 2003
MS Word 2007

MS Word 2007

MS Word 2007
MS Word 2019

MS Word 2019

MS Word 2019
  • Pokud chcete spočítat všechny znaky v aplikaci Excel, je jednodušší to udělat ve Wordu. Otevřete list, ve kterém chcete spočítat znaky, stisknutím klávesové zkratky Ctrl+A vyberete vše, zkopirujte (Ctrl+C) a vložte do Wordu (Ctrl+V). Pak postupujte podle výše uvedených pokynů.
  • V aplikaci PowerPoint můžete zjistit počet slov. Postupujte podle pokynů na adrese https://support.microsoft.com. Pak stačí tento počet slov vynásobit 1 pro překlad do ruštiny nebo 1,08 pro překlad do ukrajinštiny a získáte cenu v Kč.

Zadejte do políčka níže počet znaků (včetně mezer).

3. možnost — pošlete nám svůj soubor/y a my Vám vše spočítáme sami